Rośnie zainteresowanie maniaKalnymi konKursami

Pod koniec lutego zakończyliśmy kolejny z naszych maniaKalnych konKursów. W organizowanej na łamach tabletManiaKa zabawie wygrać można było multimedialny tablet, stąd też liczyliśmy się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych czytelniKów. Pomimo tego jednak, ilość odpowiedzi pozytywnie nas zaskoczyła.

apad-m70003-11

Nasze zdziwienie frekwencją było tym większe, iż konKurs do łatwych nie należał. Aby wygrać, trzeba było popisać się nie tylko pomysłowością, ale i wiedzą. KonKursowe pytanie dotyczyło Android Market – należało podać nazwę jednej z ulubionych aplikacji wraz z treściwym uzasadnieniem. Nasi czytelnicy prześcigali się w kreatywnych odpowiedziach. W ponad 50 ciekawych komentarzach znalazły się opisy różnych programów, niektóre nawet pisane wierszem ;)

Zwyciężczynią zabawy okazała się być mieszkanka grodu Kraka, o wdzięcznym imieniu Magda. To własnie do niej powędruje multimedialny tablet – gratulujemy! A wszystkich zainteresowanych maniaKalnymi konKursami zapraszamy do współpracy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Rośnie zainteresowanie maniaKalnymi konKursami

  1. Marcin pisze:

    No i bardzo dobrze jeśli są konkursy. Popieram je w 100%! To tylko nasz użytkowników i czytelników rozwija. Czekam na kolejne konkursy z jeszcze lepszymi nagrodami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>