PRESS 2011: techManiaK w czołówce

Kiedy pod koniec stycznia informowaliśmy Was, że grupa techManiaK wkroczyła do grona 10 najlepszych stron poświęconych tematyce Nowych Technologii, nie przypuszczaliśmy iż tak szybko pojawi się kolejna okazja do samochwalstwa ;) A jednak. Według marcowego wydania magazynu PRESS, jednego z najważniejszych periodyków związanych mediami, reklamą i public relation, maniaKalna marka jest w ścisłej czołówce zestawienia najlepszych witryn tematycznych w polskim internecie.

Docierając do ponad 1,1 miliona czytelniKów w Polsce i na świecie, zajmujemy zaszczytne, 10 miejsce w segmencie NT. Tym samym trafiliśmy do prestiżowego grona 190 najlepszych i najbardziej opiniotwórczych witryn w naszym kraju. Ten sukces zawdzięczamy przede wszystkim Wam – maniaKalnym czytelnikom.

Oczywiście nie zamierzamy osiąść na laurach. Najnowszy sukces wielce nas cieszy, co nie znaczy, że nie może być jeszcze lepiej. Cały czas testujemy nowatorskie rozwiązania, wprowadzamy w życie kolejne interesujące pomysły, uruchamiamy nowe tytuły i stale rozwijamy naszą maniaKalną redaKcję. Wszystko po to, by dostarczyć Wam jeszcze ciekawszą treść, tworzoną pod kątem Waszych potrzeb i oczekiwań. Dlatego też wierzymy, iż z pomocą naszych czytelniKów, już za kilka miesięcy techManiaK zdobędzie 10% udziału w ruchu, a my będziemy mieli kolejną okazję do samochwalstwa ;)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „PRESS 2011: techManiaK w czołówce

  1. Marcin pisze:

    No to wypada tylko pogratulować! Taka pozycja może tylko zachęcić do dalszej porady i dalszego rozwoju witryny. Gratuluje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>