techManiaK poleca, czyli wdrażamy system ocen i wyróżnień

Nie będzie chyba żadną niespodzianką jeśli napiszę, iż w obecnej dobie internauci coraz rzadziej czytają dłuższe opracowania, chętniej sięgając za to po skompilowane i maksymalnie uproszczone teksty. Wynika to z wielu rzeczy, pośród których brak czasu i chęci wysuwają się na miejsce pierwsze. Jeśli szukamy informacji o interesującym nas produkcie, chcielibyśmy nie tylko możliwie szybko do niej dotrzeć, lecz też możliwie szybko ją przeanalizować. Liczy się dla nas już nie tylko rzetelność opinii, ale też sposób jej podania. Z tego też powodu rozwlekle napisane artykuły produktowe przegrywają z treściwymi i czytelnymi testami, a rozbudowane komentarze recenzentów – z jasnymi, prostymi i łatwo interpretowalnymi ocenami.

Jesteśmy świadomi tego, iż trend ten będzie postępował, a wymagania internautów – rosły. Dlatego też już teraz zdecydowaliśmy się wdrożyć kilka nowych rozwiązań, które – mamy nadzieję – nie tylko uatrakcyjnią naszym czytelniKom lekturę, ale jednocześnie ułatwią im uzyskanie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Pierwszą istotną zmianą w maniaKalnych tytułach, jest wprowadzenie czytelnego i jasnego systemu ocen, który – co szczególnie ważne – będzie identyczny dla każdego urządzenia z danego segmentu. Dzięki temu, czytelnicy uzyskają możliwość swobodnego porównywania recenzowanego produktu do innych, przetestowanych przez nas wcześniej modeli.

Drugim, nie mniej ważnym rozwiązaniem, które zadebiutowało już na naszych łamach, jest wprowadzenie maniaKalnych wyróżnień, nadawanych tym produktom, które w naszej ocenie zasługują na specjalną uwagę ze strony klientów. Na chwilę obecną operujemy trzema laurami:

  • „Dobra cena” – wyróżnienie przydzielane urządzeniom, które oferują ponad przeciętny stosunek jakości do ceny;

techmaniak-poleca-dobra-cena

  • „Dobry zakup” – wyróżnienie dla produktów, które w swojej klasie są w ścisłej czołówce;

techmaniak-poleca-dobry-zakup

  • „Wybór redaKcji” – specjalny laur przydzielany przez maniaKalnych redaKtorów tym urządzeniom, które są wyjątkowo udane i godne polecenia.

techmaniak-poleca-wybor-redakcji

Liczymy na to, że dzięki nowym pomysłom lektura naszych opracowań będzie jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza. Wszak podejmowanie decyzji zakupowych jest już trudne samo w sobie – po to jeszcze bardziej komplikować. ;)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>