techManiaK debiutuje na Twitterze!

Serwisy społecznościowe to ekstremalnie istotny sposób porozumiewania się dla każdego blogera. A że blogowanie od lat stanowi nasz motor napędowy i czujemy się w tym żywiole jak przysłowiowa ryba w wodzie, to i nie może dziwić fakt, że otwieramy kolejny kanał komunikacyjny dla naszych czytelniKów. Po bardzo udanym debiucie na Facebook’u przyszedł czas na serwis równie ważny, jeśli nie ważniejszy – Twitter.

Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie zrobili wszystkiego w maniaKalnie wyjątkowy sposób. I dlatego zamiast inwestować w tak popularne, ale bezduszne automaty generujące treść (gdzie tu dusza i esencja pisania!), postawiliśmy na autorskie komentarze i dyskusję. Dlaczego? A dlatego, że nie zależy nam na sztucznie generowanym i nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością ruchu – takie wybiegi zostawiamy konkurencji. Dla nas Twitter to sposób na nawiązanie dialogu z czytelniKami, pozyskiwanie wyjątkowych i unikalnych treści a przede wszystkim – rozrywka w gronie ludzi takich jak my. ManiaKów nowoczesnych technologii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>