ManiaKalny newsletter

O tym, że newsletter jest ważną częścią każdego internetowego medium, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Dla nas, regularnie wydawana gazetka elektroniczna to nie tylko pomysł na komunikację z internautami, ale przede wszystkim profesjonalnie dostarczana publikacja, w której znaleźć można tylko najlepsze i najciekawsze treści serwowane na maniakalnych serwisach. Dziś zaprezentowaliśmy odświeżoną, ulepszoną i jeszcze atrakcyjniejszą formę naszego newslettera. Jest co czytać ;)

Jak w wypadku wielu innych projektów, tak i tutaj próbowaliśmy różnych koncepcji – przez ostatnie miesiące testowaliśmy rozmaite warianty szaty graficznej, układu treści, eksperymentowaliśmy również z techniczną stroną newslettera. Efekt końcowy macie okazję zobaczyć powyżej. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Patrząc na najświeższe statystyki, nasi Czytelnicy chyba go polubili ;)

Zastanawiacie się, jak zamówić naszą e-gazetkę? Możliwości są dwie. Pierwsza, to specjalny panel subskrypcji, który znajdziecie w prawym bocznym pasku każdego z maniaKalnych serwisów. Możecie również skorzystać z zewnętrznej platformy – pod tym linkiem możecie dokonać rejestracji bez wchodzenia na nasze tytuły.

Do przeczytania!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>