Spotkanie prawdziwych maniaKów, czyli dlaczego techManiaK.pl wspierał ArtBuzz

ArtBuzz – bardzo ciekawa impreza poświęcona Nowym Technologiom – ściągnęła w mury krakowskiego AGH wielu prawdziwych maniaKów tematu. Nic dziwnego – posłuchać można było specjalistów z najróżniejszych dziedzin: od biznesowych analityków po grafików komputerowych i twórców efektów specjalnych. Nie mogło również zabraknąć tam maniaKalnej ekipy – w tym roku grupa techManiaK.pl objęła nad imprezą patronat medialny.

Nieczęsto decydujemy się taki krok, wychodząc z założenia, że jeśli już mamy być patronem medialnym jakiegoś wydarzenia, powinno być to coś naprawdę maniaKalnie fajnego – jak warsztaty aktu utalentowanej White Alice lub ArtBuzz właśnie. W końcu nie na co dzień w jednym miejscu spotkać można takich ludzi, jak Benjamin Richards (reżyser, producent i konsultant techniczny, który może pochwalić się pracą przy najgłośniejszych filmach ostatnich lat) czy Stefan Cordioli (włoski rzeźbiarz, protoplastyk i twórca charakteryzacji, masek i postaci filmowych).

Kto był z nami w Krakowie ten wie, co znaczy spotkanie prawdziwych maniaKów. Kto nie zdążył, niech żałuje. Na pocieszenie dodam tylko, że już teraz nieoficjalnie wiemy o kilku fajnych imprezach i konferencjach, które warto będzie z nami odwiedzić. Szczegóły już wkrótce, więc pozostańcie czujni. ;)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>