Kampania Samsung GALAXY S 4 – duża akcja na techManiaK.pl

26 kwietnia Samsung wystartował z kampanią promującą najnowszy flagowy smartfon Samsung GALAXY S 4. Akcja, realizowana pod hasłem „Life companion”, potrwa do końca sierpnia i swoim działaniem obejmie bardzo szeroką grupę mediów. Poza takimi tytułami, jak Gazeta.pl, Interia.pl, Onet.pl, WP.pl, O2.pl, Pudelek czy Youtube.com, w kampanii udział biorą również wybrani członkowie blogosfery – pośród nich grupa techManiaK.pl.

Samsung GALAXY S 4 / fot. gsmManiaK.pl

Kampania smartfona w czasie zbiegła się z polską premierą telefonu oraz pierwszym, niezależnym testem Samsung GALAXY S 4 opublikowanym na łamach serwisu gsmManiaK.pl. Komunikacja obejmie też serwisy społecznościowe m.in. Facebook, oraz serwisy e-commerce, w tym Allegro i Ceneo.pl. Do tego dojdą wielkoformatowe plakaty w największych miastach i na lotniskach, prezentacje w GALAXY Studio w galeriach handlowych w całej Polsce i wakacyjne Samsung Summer Zones w głównych nadbałtyckich kurortach.

W ramach kampanii prowadzonej na techManiaK.pl pojawiły się specjalne banery ulokowane w kluczowych punktach serwisu – między innymi nad segmentem zajmowanym przez najpoczytniejsze wpisy na blogu i na pasku bocznym, widocznym zarówno z perspektywy strony głównej, jak i pojedynczych wpisów. Do tego stworzona została również reklama śródtekstowa, widoczna w głównym nurcie wpisów.

Kampania Samsung GALAXY S 4 na przykładzie gsmManiaK.pl.

Materiały drukowane do kampanii opracowała agencje Leo Burnett i Cheil, a za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Starcom. Działania public relations wspiera agencja Havas PR Warsaw.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>