techManiaK bierze się za testy wielkogabarytowego sprzętu

Budując grupę techManiaK.pl mieliśmy jasny cel: chcieliśmy stworzyć dużą, profesjonalną sieć serwisów skupionych na produktach konsumpcyjnych rynku Nowych Technologii. To niełatwe zadanie. Aby odnieść sukces, postawiliśmy nie tylko na jakość wpisów, ale również na odpowiednie zaplecze testowe.

Ogromną popularność naszych flagowych tytułów – gsmManiaK.pl i tabletManiaK.pl – zawdzięczamy między innymi świetnym, maniakalnym testom: łatwym w odbiorze, a jednocześnie zaskakująco szczegółowym. W przeciwieństwie do dużej części technologicznych blogerów piszących recenzje wyłącznie na bazie swoich – w żaden sposób nieweryfikowalnych – wrażeń, nasi redaKtorzy każde urządzenie poddają serii rygorystycznych testów, przeprowadzanych w tych samych warunkach i przy użyciu tych samych narzędzi. Dzięki temu, jesteśmy w stanie dostarczyć maniaKalnym CzytelniKom sprawdzone i rzetelne publikacje, szczególnie pomocne w podejmowaniu decyzji zakupowych.

fot. techManiaK.pl

Bazując na naszych dotychczasowych doświadczeniach, postanowiliśmy zbudować kolejne studio testowe – tym razem zaprojektowane pod kątem wielkogabarytowego sprzętu. Co za tym idzie, już wkrótce znajdziecie u nas profesjonalnie przygotowane testy i recenzje urządzeń z segmentów RTV i AGD – obiecujemy, że na telewizorach nie poprzestaniemy. ;)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „techManiaK bierze się za testy wielkogabarytowego sprzętu

  1. jungheinrich pisze:

    To w takim razie nie mogę się doczekać następnych publikacji.
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>