TechManiaK w McDonald’s

Jeżeli zdarza się Wam jadać w restauracjach sieci McDonald’s, z pewnością kojarzycie najnowszą akcję promocyjną znanego potentata – Loterię Monopoly. Amatorzy BigMac-ów i innych specjałów mogą teraz zbierać specjalne kupony – odpowiednio duża ich liczba gwarantuje wygarną w postaci jednej z wielu nagród, pośród których znajdziemy między innymi tablety iPad.

Zapewne już od chwili zastanawiacie się już dlaczego w zasadzie napisaliśmy ten tekst. Co może łączyć grupę maniakalnych blogów z siecią familijnych restauracji? Jeszcze do niedawna wydawało nam się że nic. A później zobaczyliśmy taki oto obrazek.

mcdonald-mobi1

Zbliżenie środkowej części

Zbliżenie środkowej części

 
Na pierwszy rzut oka nic wyjątkowego, prawda? A jednak jest tutaj coś, co wywołało w naszej redaKcji salwę gromkiego śmiechu. Nie bez powodu zaznaczyliśmy na czerwono fragment powyższej grafiki – jeśli dobrze się przyjrzycie, zobaczycie tam dobrze znane wszystkim mobiManiaKom logo :)

Cóż więcej można dodać w tej przezabawnej sytuacji – cieszymy się, że czytają nas również graficy z McDonald’s. Powstrzymując kolejny atak wesołości pozwolę sobie jeszcze zasugerować na przyszłość, że piszemy nie tylko o serii iPad – a zatem moi drodzy artyści ery cyfrowej, w razie potrzeby dawajcie znać – na pewno pomożemy. W końcu reklama dźwignią sukcesu… ;)

apple_ipad_06

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>