TechManiaK w 10-tce najlepszych stron w Polsce

Nie tak dawno temu chwaliliśmy się Wam, że coraz więcej czytelniKów ufa naszej marce. Właśnie dotarły do nas najnowsze wyniki badania Megapanel PBI/Gemius za listopad 2010 r. I wiecie co? Jest jeszcze lepiej niż było :)

Jak widać na powyższym wykresie, cały czas konsekwentnie umacniamy swoją pozycję na rynku. Co nas szczególnie cieszy, w listopadzie wyprzedziliśmy nawet tak mocnych graczy, jak frazpc.pl, telepolis.pl czy chip.pl! Oczywiście nie zamierzamy spocząć na laurach. Marzy nam się pierwsze miejsce, dlatego dokładamy starań, by przygotować jeszcze ciekawszą treść, oczywiście nadal serwowaną w unikatowy, maniaKalny sposób. I w tym tkwi chyba klucz naszego sukcesu – my po prostu lubimy to, co robimy ;)

Dziękujemy naszym maniaKalnym czytelnikom. To dzięki Wam udało nam się przekroczyć magiczne 1,1 miliona unikalnych użytkowników i zdobyć zasięg 6,11% w polskim internecie. Teraz wspólnie z Wami będziemy polowali na 10% udział w ruchu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>